Reklam
Reklam

Canlı Yayında Yapılan Çağrıya Çorlu AK Parti Teşkilatı Duyarsız Kalmadı

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan'ın sosyal medyada yaptığı canlı yayında Süleymanpaşa'da yaşayan bir vatandaşın akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Bu çağrıya duyarsız kalmayan Çorlu AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Keskin canlı yayına bağlanarak akülü tekerlekli sandalyenin Çorlu AK Parti Teşkilatı tarafından temin edileceğini duyurdu.

Canlı Yayında Yapılan Çağrıya Çorlu AK Parti Teşkilatı Duyarsız Kalmadı
Editör: Çorlu Haber
24 Ocak 2021 - 14:55
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’ın her hafta gerçekleştirmekte olduğu canlı yayınında bu hafta bir izleyicisi, komşusunun akülü tekerlekli sandalye ihtiyacını dile getirdi. İl Başkanı Mestan Özcan, bu ihtiyaca dair çağrıda bulunarak, “canlı yayın sonuna kadar el birliğiyle bu ihtiyacı giderelim” dedi.
Bu çağrı üzerine AK Parti Çorlu İlçe Başkanlığı sürpriz yaptı. İlçe Başkanı Mustafa Keskin ve ilçe teşkilatının da destekleriyle, Gülşen Teyze’nin ihtiyacını karşılandı. Gördüğü hediye karşısında sevinç gözyaşları döken Gülşen Teyze, teşekkürlerini iletti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Aysun Öztürk
    1 ay önce
    Medya da kendilerini gösterecekler ya onun için 10 Kere gittim parti binasına engelli oğlum için hiç bir dönüş olmadı .. TV çıkıp isteseydim emn koşarlar di.. herşey gösteriş için