31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde yüzde 62,92 ile Saray Belediye Başkanı seçilen Abdül Taşyasan 3 Nisan Çarşamba günü saat 13.30'da Yüksek Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alacak. Hafta sonu gerçekleşen seçimlerde yüzde 62,92 oy oranıyla rakibine 14 bin 562 fark atarak başkanlığa seçilen Taşyasan mazbatasını almasının ardından belediye binasında gerçekleşecek devir teslim törenin ardından Saray halkına hizmet etmeye başlayacak.Başkan Taşyasan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili hemşerilerim; 3 Nisan Çarşamba (yarın) seçim kurulundan mazbatamızı almak için saat 13.00’da Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanlığı’nda toplanıp saat 13.30’da seçim kuruluna gideceğiz. Saat 14.00’da belediyemizde gerçekleştireceğimiz devir teslim törenimize katılımınız bizleri onurlandıracaktır. Tüm hemşerilerimiz davetlidir” ifadelerine yer verdi.
![](https://www.corluhaber.com.tr/images/files/2024/04/660c2bd95b7e5.jpg)