Reklam
Reklam
Ünzüle Coşkun

Ünzüle Coşkun

Ünzülece

Tekirdağ Sizleri Ne İçin Seçti?

20 Nisan 2019 - 13:49

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül’ün kızları bakanlıkta işe başlamış. Hem de kendilerini geliştirmek için…
Şimdi Tekirdağlılar sorunlarıyla ilgilensin diye 7 milletvekili seçti seçilen milletvekillerine soralım Tekirdağ’da kaç tane işsiz var diye kaç tanesi bilir acaba?
Mesela AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül bilir mi?
Çoğu Tekirdağlının sadece seçim döneminde gördüğü, ismini duyduğu hatta birçok partilinin bile tanımadığı vekilin 2 kızı da bakanlıkta işe başladı.
Konu ile ilgili vekil açıklamasında ‘Kendilerini geliştirmek için işe başladılar, benim aracılığıma ihtiyaçları yok kızlarımın’ demiş. Soruyorum size Türkiye’de o makamlara kendilerini geliştirdikleri halde gelemeyen milyonlarca gencimiz yok mu?
Kızlarınız sizin aracılığınız ile değilse peki üniversiteden yeni mezun olmuş hatta sizin deyiminizle kendilerini daha geliştirememişken bakanlıkta nasıl işe başladı.
Seçilen vekiller Tekirdağ halkı için uğraşsıın işsizlikten, borçtan, atanamadığından yaşamına son veren insanlar var. Biraz bu konularla da ilgilenin…
Halk sorunlarının seçim döneminde hatırlanmasından seçim bitmesiyle kapanmasından usandı...
‘Bal Tutan Parmağını Yalar’ diyerek kendisini yıllarca avuttu bu halk, kendileri için çalışan başkanlar, vekiller görmek istiyor karşısında. 
Bal tutan da parmağını yalamasın artık! İnsanlar parti parti gezip benim kızıma oğluma iş bul ne isterseniz yaparım demesin…
Hak edenler gelsin o makama…
Çalışmıyorsa, yapamıyorsa tutmayın çalışmamasına, yapmamasına da göz yummayın.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum