Reklam
Reklam

Yalovaspor'da Kovid-19 Testi Pozitif Sayısı 25'e Yükseldi

Misli.com 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Yalovaspor'da 2'si teknik heyet ve 20'si futbolcu 25 kişinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı duyuruldu.

Yalovaspor'da Kovid-19 Testi Pozitif Sayısı 25'e Yükseldi
Editör: Çorlu Haber
14 Kasım 2020 - 16:35
Reklam
Kulüpten yapılan açıklamada, futbolcular ve teknik heyet ile hem idari hem de destek kadrolarında çalışan personele PCR testi uygulandığı belirtildi. 
9 Kasım'da yapılan testlerde 4 futbolcu, bir kulüp personeli ve teknik ekipten 2 kişi olmak üzere toplam 7 kişide pozitif çıktığı hatırlatılan açıklamada, şunlar kaydedildi, "Futbol takımımıza 13 Kasım 2020 tarihinde tesislerimizde uygulanan rutin Kovid-19 PCR testi neticesinde maalesef yeni pozitif vakalara rastlanmıştır. Son test sonuçlarıyla beraber 20 futbolcumuz, 2 teknik heyet, 3 kulüp çalışanımız olmak üzere toplam pozitif vaka sayımız 25 olmuştur. Pozitif bulguya rastlanan futbolcularımız ile personelimizin, idari ve sağlık prosedürleri gereği yasal süreç başlamış olup, 14 gün süreyle maçlara çıkamayacağımız Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirilmiştir. Kamuoyuna duyurulur."
Testlerin pozitif çıkması sonrasında yarın (15 Kasım Pazar) yapılacak Yalovaspor-Altındağspor maçının ertelendiği bildirildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum