Reklam
Reklam

Vezirköprü Belediye Başkanı'ndan Başkan Akay'a Ziyaret

Samsun ilimize bağlı Vezirköprü Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sadık Edis, Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Vezirköprü Belediye Başkanı'ndan Başkan Akay'a Ziyaret
Editör: Çorlu Haber
22 Ocak 2021 - 14:31
Çerkezköy Vezirköprülüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Turgut Fiş, Vezirköprü Kunduz Yağlı Güreşleri Ağası Bilal Acar ve beraberindeki heyet ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’a nezaket ziyaretinde bulunan Vezirköprü Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sadık Edis, Çerkezköy ve Kapaklı’da yaşayan hemşehrilerini ziyaret etmek, onlarla hasbihal etmek amacı ile Çerkezköy ve Kapaklı’ya geldiğini belirterek, bu çerçevede Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı da ziyaret ettiğini kaydetti.
SELAM VE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM
Vezirköprü Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sadık Edis ve beraberindeki heyetin ziyaretinden son derece mutlu olduğunu belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Sevgili Vezirköprü Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Sadık Edis ve beraberindeki heyetin ziyareti bizleri son derece mutlu etti. Kendisine nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Bölgemizde ve Vezirköprü’de yaşayan Vezirköprülü vatandaşlarımıza selam ve sevgilerimi gönderiyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum