Reklam
Reklam

Vakaların Arttığı Çorlu'da Güneşi Gören Koronayı Unuttu

Rahim Taşkın/Ünzüle Coşkun (Çorlu Haber) – Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar kısıtlama öncesi Cumhuriyet Meydanı’na akın etti. Yoğun kalabalığın olduğu bölgede bazı vatandaşların sosyal mesafe ve sigara yasağına uymadığı görüldü.

Vakaların Arttığı Çorlu'da Güneşi Gören Koronayı Unuttu
Editör: Çorlu Haber
26 Şubat 2021 - 17:28
Reklam
Kış ortasında bahar havası, Çorlu’da koronavirüs önlemlerini unutturdu. Koronavirüs vakalarının yeniden artışa geçtiği Çorlu’da 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması öncesi güneşli havayı gören vatandaşlar caddelere akın etti. Güneşin yüzünü göstermesi ile birlikte vatandaşlar meydanları doldururken yaz mevsimini aratmayan görüntüler yaşandığı kentte sosyal mesafe ve maske kurallarının da unutulduğu gözlemlendi.Kimi vatandaşların Cumhuriyet meydanında oturarak sosyal mesafe ve sigara yasağına uymadığı görüldü. Çarşı merkezindeki yoğunluk nedeni ile koronavirüs önlemlerinin göz ardı edildiği anlar yaşandı.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Benan K.
    1 ay önce
    Burası zabıtanın, belediyenin, polis karakolunun hemen yanibasi değil mi ? O halkı uyaracak olan yetkililer neredeler ? Olacak iş değil. Parklar bahçeler meydanlar dolu. Kimsenin giki çıkmıyor. Sonra kafeler açılsın diyoruz. Bu kafayla mi açılacak. Esnafa ve öğrencilerin geleceğine yazık ediyor bu sorumsuzca tavırlar.