Reklam
Reklam

"Tam Kapanma" Sonrası Denetimler Arttırıldı

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" sürecinde denetimler sıklaştırıldı.

"Tam Kapanma" Sonrası Denetimler Arttırıldı
Editör: Çorlu Haber
30 Nisan 2021 - 17:35
Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Trakya'da polis ekipleri, Kovid-19 tedbirleri kapsamında yaya kontrollerinin yanı sıra araçlarda da denetim yapıyor.
Edirne'de polis ekipleri kent genelinde hem yayalar hem de belirlenen noktalarda dışarı çıkan sürücüler ile vatandaşların izin belgelerini kontrol ediyor.
Kuralara uymayan sürücülere idari para cezası veriliyor.
Kırklareli'nde de denetimler sıklaştırıldı. Kentte Özgürlük ve Demokrasi Meydanı başta olmak üzere birçok noktada denetim yapılıyor.
Denetimlerde, kontrol noktalarında durdurulan sürücülerin izin belgeleri ve HES kodları kontrol ediliyor.
İzin belgesi olmayanlara idari para cezası veriliyor.
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü ekipleri de Cumhuriyet Meydanı ve Polisevi önünde denetimlerini sürdürüyor.
Ekipler sürücülerin izin belgelerini kontrol ediyor, belgesi olmayanlara cezai işlem uygulanıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Aydoğdudan birisi
    4 gün önce
    Hele birde Süleymanpaşa/Aydoğdu mahallesine gelin de kapanma nasılmış görün. Küçük büyük demeden herkes dışarıda, kendilerini uyaran polislere de ana avrat küfür ediyorlar arkalarından. Polislerde bıktı Romanlarla uğraşmaktan ihbarlara da gelmez oldular. Dışarıda gezenler 20-30 kişilik gruplar halindeler. Süleymanpaşa yakında Hindistan'dan beter olacak inanmazsanız bir gün gelin görün güzel haber olacağız yakında..