Reklam
Reklam

Makam Odasında Atatürk'e Perde!

Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ülkü Uslu’nun makamındaki Atatürk tablosu pencerenin önüne yerleştirildi.

Makam Odasında Atatürk'e Perde!
Editör: Çorlu Haber
09 Şubat 2021 - 09:17

Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ülkü Uslu, makam odasında yer alan Atatürk portresinin üzerine çekili duran stor perde nedeniyle sosyal medyada gündem oldu.

Olayın ardından Sözcü Gazetesi'nden Ali Ekber Ertürk'e açıklamalarda bulunan Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ülkü Uslu, makam odasının küçük olduğu için pratik bir çözüm bulduğunu belirterek "Atatürk'ün üzerine neden perde çekeyim ki? Art niyetli olsam, WhatsApp'taki profil fotoğraflarımda da aynı görüntüyü paylaşmam. Oralarda aynı Atatürklü görüntüm var.” dedi.

Uslu, gelen eleştirilerin art niyetli kişiler tarafından yapıldığını savundu. Açıklamalarına devam eden Uslu, “Makam odası yeterince büyük değil. Makam masam da pencerenin önüne denk gelince, ben de Atatürk tablosunu boş pencere çerçevelerinden birine yerleştirmeyi uygun buldum. Hiçbir art niyetim, başka maksadım yoktur ve olamaz da. Kimi art niyetli çevrelerin düşündüğü biri değilim ben. Atatürk'ün üzerine neden perde çekeyim ki? Art niyetli olsam, WhatsApp'taki profil fotolarımda da aynı görüntüyü paylaşmam. Oralarda aynı Atatürklü görüntüm var.” dedi

Ayrıca Tekirdağ Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu geçtiğimiz yıl depreme dayanıksız olduğu için tahliye kararı verilen hizmet binasındaki makam odasına 12 bin TL harcayarak tuvalet yaptırmasıyla gündeme gelmişti.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Mert Hakyemez
  3 hafta önce
  Madem pano arkanda pencerene denk geldi önüne alsaydın yüzüne güneş vurdukça hatırlardınız belki kimin mirasında masada oturabildiginizi .
 • meltem
  3 hafta önce
  bunuda gördük Allah .ne akla hizmet acaba birde Tekirdağ da bu olayın olması çok garip
 • Salim Mertcan
  3 hafta önce
  Özrü kabahatinden büyük. Madem ki art niyetin yoktu Eli_Boyu Uzunun resmini asaydin oraya omurgasız.
 • Tekin
  3 hafta önce
  Ne yaparsanız yapın Atatürk'ü milletin gönlünden kalbinden silemeyeceksiniz.perde ne demek ya.