Reklam
Reklam

Eski Başkanlardan Rasim Yüksel'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Yakalanmış olduğu Covid-19 hastalığı nedeniyle 128 gün boyunca görevinden ayrı kalan ve geçtiğimiz günlerde yeniden görevinin başına dönen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e geçmiş olsun ziyaretleri sürüyor.

Eski Başkanlardan Rasim Yüksel'e Geçmiş Olsun Ziyareti
Editör: Çorlu Haber
25 Şubat 2021 - 12:39
Reklam
Ziyaretler kapsamında önceki gün, Marmaracık Belediyesi eski başkanı Hüseyin Bulut, Misinli Belediyesi eski başkanı Ziyamettin Yaman, Ulaş Belediyesi eski başkanı Ömer Şakar, AK Parti Ergene İlçe Teşkiltı’nın eski başkanları İbrahim Özcan ve Mustafa Çalım, Sağlık Mahallesi’nin eski muhtarı Ali Rıza Akpolat ile Ergenemizde faaliyet gösteren Ünal AVM firmasının sahibi Fatih Ünal geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyaretlerinden ve nazik davranışlarından ötürü tüm konuklarına teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Hastalığım süresince ve sonrasında desteklerini, dualarını esirgemeyen tüm Ergene halkıma, sevenlerime, dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Ergene için çalışmaya gecemizi gündüzümüze katmaya devam ediyoruz bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğiz. Ergene halkına verdiğimiz tüm sözleri görev süremiz içerisinde yapmaya gayret göstereceğiz” dedi.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum