Reklam
Reklam

Cumhurbaşkanından Tekirdağ'a Müjde

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, 21 Ocak Perşembe günü AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda, Tekirdağ’a dair çeşitli sıkıntıları dile getirdi.

Cumhurbaşkanından Tekirdağ'a Müjde
Editör: Çorlu Haber
23 Ocak 2021 - 19:21

Toplantıda söz alan İl Başkanı Mestan Özcan, Süleymanpaşa’daki TORSAB’la ilgili sıkıntıları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aktararak; yeşil, bacasız, atıksız ve su ihtiyacı olmayan katma değer üreten bir OSB için talepte bulundu. Böyle bir OSB’nin gençlerimizin istihdamına büyük katkı sunacağını dile getiren Özcan; ayrıca 3 yıl önce ihale edilen Yat Limanı hakkında da talepte bulunarak, projenin insanımıza kucak açan daha modern bir yapıda hizmet verecek noktaya gelmesi gerektiğini belirtti.
Her iki konuyu da dikkatle dinleyen Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, gerekli talimatları vererek, konuların çözüleceğini bildirdi.
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, konuyla ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımda;
“Bu gelişmelerin tamamı şehrimize; değer katacak, istihdam katacak! Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum