Reklam
Reklam

Belediye Personeli Yardıma Muhtaç İnsanlarla Böyle Dalga Geçti!

Rahim Taşkın/Ünzüle Coşkun (Çorlu Haber) - Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan bir personelin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yardıma muhtaç vatandaşlar ile dalga geçtiği videosu ortaya çıktı.

Belediye Personeli Yardıma Muhtaç İnsanlarla Böyle Dalga Geçti!
Editör: Çorlu Haber
24 Mayıs 2021 - 13:12
Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan ve ismi öğrenilemeyen kadın personelin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda arkadaşları ile çektiği skandal videosu ortaya çıktı. Sosyal İşler Müdürü Şaduman Kutay’ın makamında bulunmamasını fırsat bilen personel hem Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hem de yardıma muhtaç olan vatandaşlarla dalga geçti.
“KÜFÜRLERLE KONTROL EDİLİYOR!”
Çekilen skandal videoda Sosyal İşler Müdürü Şaduman Kutay’ın makamında olmadığını belirten personel “Bugün 23 Nisan hep neşeyle doluyor insan. Sevgili arkadaşlarım Şaduman Hanım yokken onun odasına girdim ve sizin için Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni okuyacağım lütfen beni iyi dinleyin. Bismillahirrahmanirrahim. Ey Türk Gençliği, naber. Lütfen işimizi ciddi yapalım. Birinci vazifen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde çalışıp, önce gelen talepleri almak. Dünya kadar gelen talepler Fatma, Sevignar ve Beyhan tarafından exelle aktarılıp İlyas Aslan tarafından teker teker küfürle beraber kontrol edildikten sonra bir liste oluşturulup saha ekibi arkadaşlarına vermektir.”
“KOLİ, KOLİ, KOLİ DİYE AĞLAYANLARA…”
“Bu bizim en önemli vazifemizdir, herkese koli vermek. Koli, koli, koli diye ağlayanlara alın ulan kolinizi demektir. İkinci vazifemiz yaşlı, hasta, engelli vatandaşlarımıza telefon açıp ağlayanlara hatır gönüllerini almaktır.”
“RAMAZAN’DA AÇLARA SICAK YEMEK VERMEK!”
“Üçüncü vazifemiz sıcak yemek. Evinde sıcak yemek yapamayan teyzelere, amcalara Kamil tarafından tespit yapıldıktan sonra sıcak yemek uygun görülüp Ramazan’da açlara sıcak yemek vermektir. Ey Türk İstikbalinin evlatları, ey Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün fedaileri işte bu ahval ve şeriat içinde dahi vazifeni en iyi bir şekilde yerine getirmek boynunun borcudur.”
“KENDİ VAATLERİME GEÇİYORUM”
“Bugün 23 Nisan hep neşeyle doluyor insan. Sevgili arkadaşlarım şimdi kendi vaatlerime geçeceğim. Bugün bu koltukta oturuyorum. Allah’ın izniyle bir hayalimi gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Bir gün gerçekten bu koltuğa oturursam hepinize koli vereceğim, hepinize kahve vereceğim, çikolata vereceğim bol bol tatil vereceğim sevgiyle kalın”
İşte o skandal video;
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • kedi
  2 hafta önce
  Belediyeyi aradım olayı anlattım. Öyle bir personel biz de çalışmıyor dedi, sizden ricam bu videoda geçen kişinin adı ve soyadını ve tam olarak görevini söyler misiniz bu işin takipçisi olacağım.
 • Kdr60
  2 hafta önce
  Belediyenin bu kadın için kararı nedir
 • bily90
  2 hafta önce
  sana iş vereni ....... lazım utanmaz arlanmaz pis mahlukat o kolilere muhtaç etsin Allah seni o 1 kap sıcak yemeği bulamaz olursan inşallah açlıktan geberirsin terbiyesiz
 • Ferit aktas
  2 hafta önce
  Karaktersiz pislikler
 • şana ali
  2 hafta önce
  şeref ve haysiyet yoksunu insanlar bu alanda çalıştırılmamalıdır.
 • şana ali
  2 hafta önce
  Şeref ve haysiyetten yoksun insanlar sosyal hizmet alanında çalışmamalıdır