Reklam
Reklam

Asfalt Tamir Robotu İle Yollar Hızlı Onarılacak

Çerkezköy Belediyesi araç filosuna kazandırdığı Asfalt Tamir Robotu ile kent genelinde deforme olmuş yollar daha hızlı ve profesyonel bir şekilde onarılacak.

Asfalt Tamir Robotu İle Yollar Hızlı Onarılacak
Editör: Çorlu Haber
10 Mayıs 2021 - 12:32
Çerkezköy’e daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla araç filosunu genişletmeye devam ettiklerini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yollarımız zaman zaman altyapı çalışmalarından ve olumsuz hava koşulları yüzünden bozulmalara uğruyor. Biz de bu yollarda onarım yapmak zorunda kalıyoruz. Hem ekonomik anlamda katkı sağlaması hem de daha profesyonel bir şekilde yol onarımı yapabilmek için araç filomuzu Asfalt Tamir Robotu ile güçlendirdik” dedi.
12 TON ASFALT KAPASİTELİ
Asfalt Tamir Robotunun su, kanalizasyon, doğalgaz gibi alt yapı çalışmaları sırasında kazılan yollar ile küçük çaplı asfalt gerektiren yerlerde kullanıldığını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Artık daha kaliteli asfalt onarım çalışmaları gerçekleştirilecek. Araç üzerinde bulunan kapalı sistem sayesinde kötü hava şartlarında dahi sıcak asfalt onarımı yapılabilecek. Yaklaşık 12 ton sıcak asfalt kapasitesi olan aracımızla en kısa zamanda onarım çalışmalarımıza başlayacağız. Yolların, kaldırımların ve altyapının daha kaliteli ve daha modern bir hale gelmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Erdem VANLIOĞLU
  1 ay önce
  Asfalt tamir robotumu Çerkezköy de düzgün bir yol varmi ki tamir yapcak bence komple asfaltlama yapilmali. Başkan ve ekibine sormak istiyorum hic cikipta bir dolasmismi bu yollarda insan biraz utanmali bizim köyün yollari burdan daha iyi birazcik calisin birazcik
 • Erdem VANLIOĞLU
  1 ay önce
  Çerkezköy de düzgün yolmu var ki onarim yapcak bence tamamiyla asfalt calismasi yapilmali, baskana ve ekibine sormak lazim bu yollarda arabalariyla gezebiliyorlarmi? Bizim köyün yollari burdan daha iyi biraz calisin biraz